RPA30-2412DAW/N
MFR.Part #
RPA30-2412DAW/N
JLCPCB Part #
C7298722
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.25A 1.6kV 12V 2 30W 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS