RPA20-2412DAW-HC
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RPA20-2412DAW-HC
JLCPCB Part #
C5733615
Package
DIP-6
Description
1.6kV 12V 2 20W 830mA 88% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS