RP10-483.3SE
Extended
MFR.Part #
RP10-483.3SE
JLCPCB Part #
C6409123
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 2A 3.3V 36V~75V 79% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Automatic fault recovery DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS