RP10-4812DE/M1-HC
Mechanical Assembly
MFR.Part #
RP10-4812DE/M1-HC
JLCPCB Part #
C6660382
Package
DIP-6
Description
-12V -40°C ~ 85°C 1.6 kV 10 W 12V 2 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 36V 416mA,416mA 6-DIP Module 75V 86% ITE (Commercial) Isolation module OCP,OVP,SCP Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS