RP10-2412SE-HC
Extended
MFR.Part #
RP10-2412SE-HC
JLCPCB Part #
C5733194
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 10W 12V 18V~36V 830mA 84% Short Circuit Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP-6 Isolated Power Modules ROHS