RP10-2412SA/N
Extended
MFR.Part #
RP10-2412SA/N
JLCPCB Part #
C5865399
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 10W 12V 18V~36V 830mA 91% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS