RGZ-051509D/HP
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RGZ-051509D/HP
JLCPCB Part #
C5869578
Package
DIP,19.7x10mm
Description
-40℃~+90℃ -9V、15V 10mm 150mVp-p 19.9mm 2 330uF 4.5V~5.5V 66mA、111mA 7.1mm 70%~81% 90kHz ±5% DIP,19.7x10mm DC-DC Power Modules ROHS