REC3.5-4809DRW/R8/C
Mechanical Assembly
MFR.Part #
REC3.5-4809DRW/R8/C
Description
-40°C ~ 85°C -9V 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) 194mA,194mA 2 24-DIP module, 9 leads 3.5 W 36V 75V 8 kV 83% 9V ITE (commercial), medical Isolation module SCP Through hole - Power Module/Power Supply ROHS