REC3.5-2412DRW/R8/A
Extended
MFR.Part #
REC3.5-2412DRW/R8/A
JLCPCB Part #
C6172606
Package
DIP,32x20.3mm
Description
12V 145mA 18V~36V 2 3.5W 82% 8kV DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS