REC3-243.3SRW/H2/C
MFR.Part #
REC3-243.3SRW/H2/C
JLCPCB Part #
C5846828
Package
DIP,32x20.3mm
Description
1 18V~36V 2kV 3.3V 3W 76% 900mA DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS