REC20-2412DZ
Extended
MFR.Part #
REC20-2412DZ
JLCPCB Part #
C7277544
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.6kV 12V 2 20W 834mA 89% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS