REC15-4815D/H2/M
MFR.Part #
REC15-4815D/H2/M
JLCPCB Part #
C6171974
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
15V 15W 2 2kV 36V~75V 500mA 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS