REC15-2412S/H3/M
Extended
MFR.Part #
REC15-2412S/H3/M
JLCPCB Part #
C6171959
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 12V 15W 18V~36V 3kV 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS