REC15-2412D/H2/M/X2
Extended
MFR.Part #
REC15-2412D/H2/M/X2
JLCPCB Part #
C5721631
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
12V 15W 18V~36V 2 2kV 625mA 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS