REC15-2412D/H2/M
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC15-2412D/H2/M
JLCPCB Part #
C5864647
Package
DIP-6
Description
12V 15W 18V~36V 2 2kV 625mA 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP-6 Isolated Power Modules ROHS