REC15E-4812DZ
MFR.Part #
REC15E-4812DZ
JLCPCB Part #
C6966351
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
12V 15W 18V~75V 2 2kV 625mA 89.5% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS