REC10-2412DZ/H2/M
Extended
MFR.Part #
REC10-2412DZ/H2/M
JLCPCB Part #
C6171920
Package
DIP,32x20.3mm
Description
10W 12V 2 2kV 416mA 85% 9V~36V DIP,32x20.3mm Isolated Power Modules ROHS