RAC04-3.3SGB
MFR.Part #
RAC04-3.3SGB
JLCPCB Part #
C6263080
Package
DIP,37x24mm
Description
1 1.21A 3.3V 4W 70% 85VAC~305VAC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery DIP,37x24mm AC-DC Power Modules ROHS