RAC03-3.3SGB
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC03-3.3SGB
JLCPCB Part #
C6373957
Package
DIP,37x24mm
Description
1 3.3V 3W 70% 85VAC~305VAC 910mA DIP,37x24mm AC-DC Power Modules ROHS