RAC03-15SGB
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC03-15SGB
JLCPCB Part #
C5856427
Package
DIP,37x24mm
Description
1 15V 200mA 3W 78% 85VAC~305VAC DIP,37x24mm AC-DC Power Modules ROHS