RAC02E-15SK/277
MFR.Part #
RAC02E-15SK/277
JLCPCB Part #
C6164498
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 133mA 15V 2W 75% 85VAC~305VAC DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS