RAC02E-12SK/277
MFR.Part #
RAC02E-12SK/277
JLCPCB Part #
C6373950
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 12V 167mA 2W 73% 85VAC~305VAC DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS