RAC01-12SGB
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RAC01-12SGB
JLCPCB Part #
C5856385
Package
DIP,33.7x22.2mm
Description
1 100VAC~240VAC 12V 1W 68% 83mA DIP,33.7x22.2mm AC-DC Power Modules ROHS