R2S12-2412/H
MFR.Part #
R2S12-2412/H
JLCPCB Part #
C7333935
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 12V 167mA 21.6V~26.4V 2W 3kV 85% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS