R1Z-053.3/H-R
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R1Z-053.3/H-R
JLCPCB Part #
C7036696
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
1 1W 2kV 3.3V 303mA 4.75V~5.25V 60% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS