R1S12-1512/HP
MFR.Part #
R1S12-1512/HP
JLCPCB Part #
C6960490
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1 12V 13.5V~16.5V 1W 3kV 80% 84mA SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS