R0.25S-3.33.3/H-R
Extended
MFR.Part #
R0.25S-3.33.3/H-R
JLCPCB Part #
C5716186
Package
SMD-5P,12.8x10.7mm
Description
1 250mW 3.3V 3V~3.6V 3kV 60%~70% 76mA SMD-5P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS