R0.25S-053.3/P
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
R0.25S-053.3/P
JLCPCB Part #
C6372054
Package
SMD-5P,12.8x10.7mm
Description
1 1kV 250mW 3.3V 4.5V~5.5V 60%~70% 76mA SMD-5P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS