R0.25S8-123.3
MFR.Part #
R0.25S8-123.3
JLCPCB Part #
C5716227
Package
SMD-8P,12.8x10.7mm
Description
1 10.8V~13.2V 1kV 250mW 3.3V 60%~70% 76mA SMD-8P,12.8x10.7mm Isolated Power Modules ROHS