R0.25D-153.3/HP
MFR.Part #
R0.25D-153.3/HP
JLCPCB Part #
C6371871
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
13.5V~16.5V 2 250mW 3.3V 38mA 3kV 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS