R0.25D-123.3/H
MFR.Part #
R0.25D-123.3/H
JLCPCB Part #
C7333601
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
10.8V~13.2V 2 250mW 3.3V 38mA 3kV 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS