R0.25D-1205/HP
MFR.Part #
R0.25D-1205/HP
JLCPCB Part #
C6959522
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
10.8V~13.2V 2 250mW 25mA 3kV 5V 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS