R0.25D-053.3/H
MFR.Part #
R0.25D-053.3/H
JLCPCB Part #
C6262441
Package
SMD-6P,15.2x10.7mm
Description
2 250mW 3.3V 38mA 3kV 4.5V~5.5V 60%~70% SMD-6P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS