R0.25D12-3.305
MFR.Part #
R0.25D12-3.305
JLCPCB Part #
C7333681
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
1kV 2 250mW 25mA 3V~3.6V 5V 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS