R0.25D12-2412-R
Mechanical Assembly
MFR.Part #
R0.25D12-2412-R
Description
-12V -40°C ~ 100°C 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) 1 kV 10.4mA,10.4mA 12-SMD module, 10 leads 12V 2 21.6V 250 mW 26.4V 60 ~ 70% ITE (Commercial) Isolation module SCP Surface Mount - Power Module/Power Supply ROHS