R0.25D12-153.3/H
MFR.Part #
R0.25D12-153.3/H
JLCPCB Part #
C6371995
Package
SMD-10P,15.2x10.7mm
Description
13.5V~16.5V 2 250mW 3.3V 38mA 3kV 60%~70% SMD-10P,15.2x10.7mm Isolated Power Modules ROHS