SMAJ14CA
Extended
Manufacturer
RealChip
MFR.Part #
SMAJ14CA
JLCPCB Part #
C6937230
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 14V 17.2A@10/1000us 17.2V 1uA 23.2V 400W@10/1000us TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS