SMAJ11CA
Extended
Manufacturer
RealChip
MFR.Part #
SMAJ11CA
JLCPCB Part #
C6937224
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 22A@10/1000us 400W@10/1000us TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS