RSM200S-32.768-6-TR
Extended
Manufacturer
Raltron
MFR.Part #
RSM200S-32.768-6-TR
JLCPCB Part #
C1986880
Package
MC-306
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 50kΩ 6pF ±20ppm MC-306 Crystals ROHS