A-1.8432-18-3RD
Extended
Manufacturer
Raltron
MFR.Part #
A-1.8432-18-3RD
JLCPCB Part #
C5571055
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 1.8432MHz 18pF 700Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS