AS-25.000-18-F-TR
Extended
Manufacturer
Raltron
MFR.Part #
AS-25.000-18-F-TR
JLCPCB Part #
C5554490
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 18pF 25MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS