AS-16.777216-15-EXT-SMD-TR
Extended
Manufacturer
Raltron
MFR.Part #
AS-16.777216-15-EXT-SMD-TR
JLCPCB Part #
C5554477
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 15pF 16.777216MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS