AS-11.0592-18-EXT
Extended
Manufacturer
Raltron
MFR.Part #
AS-11.0592-18-EXT
JLCPCB Part #
C6465796
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 11.0592MHz 18pF 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS