RVT1H220M0605
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
RVT1H220M0605
JLCPCB Part #
C18221508
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 22uF 42mA@120Hz 5.4mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS