CK1E331M-CRF10
Extended
Manufacturer
RS
MFR.Part #
CK1E331M-CRF10
JLCPCB Part #
C19184156
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS