VT1H101M0810
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
VT1H101M0810
JLCPCB Part #
C141428
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 100uF 146mA@120Hz 2000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS