VT1H100M0505
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
VT1H100M0505
JLCPCB Part #
C239254
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 17mA@120Hz 2000hrs@105℃ 5.4mm 50V 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS