RVT2A100M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT2A100M0605
JLCPCB Part #
C5221839
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10uF 2000hrs@105℃ 5.4mm 6.3mm 63mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS