RVT1V101M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1V101M0605
JLCPCB Part #
C3151830
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 35V 5.4mm 6.3mm 75mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS