RVT1E470M0605
Extended
Manufacturer
ROQANG
MFR.Part #
RVT1E470M0605
JLCPCB Part #
C72521
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 47uF 49mA@120Hz 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS